Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
HAKKIMIZDA
hakkımızda

 1994 yılında Kağıthanede  kurulan şirketimiz şu anda bulunduğu adresinde daha da büyüyerek devam ettirmektedir. 

Yurt içinde ve Yurtdışında; iş merkezi, otel, hastane, alışveriş merkezi ve sanayi tesislerinin Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Havalandırma, Yangın Söndürme Tesisatları İklimlendirme,  tesisat sistemleri  konularında mühendislik, projelendirme, uygulama müşavirlik ve malzeme temini işlerini büyük bir başarıyla geçtiğimiz yıllar içersinde tamamlamıştır. Yaptığımız çalışmalarımızı Referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.  

  Halen aynı konularda faaliyetini sürdüren şirketimizin proje bölümünde, uluslararası  kabul görmüş standartlara göre dizayn edilen tesisat sistemleri, taahhüt bölümü tarafından  büyük bir titizlikle anahtar teslimi şeklinde uygulanmaktadır.

 Amacı çağı yakalayarak, müşterilerine ve çözüm ortaklarına en son teknolojik bilgiler ışığında, en gerçekçi ve sorunsuz hizmeti ulaştırmak olan Dertes Havalandırma bu konuda sizlerinde desteği ile yoluna devam edecektir.

Bizlere faaliyet konularımız ile ilgili her türlü sorununuzda adres & telefon & mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Birlikte çalışmak Ümidiyle

Saygılarımızla

Dertes Havalandırma

maviweb